Menu
Your Cart

Yeni Başlayanlar


Brand: Kuledibi Model: SK91
Bu kitap yeni başlayan çocuklar ve satrancı öğrenmek isteyen aileler için uygundur içerik olarak yapay zeka görselleri kullanılarak çocukların hafızasına hitap edecek şekilde yazılmıştır. Satranç tahtası satranç taşlarının dizilişi Satranç taşlarının görevleri taş alma ve özel durumla..
100,00 TL
Vergiler Hariç:100,00 TL
Brand: ODTÜ Yayınevi Model: SK132
OKULDA SATRANÇ5. SeviyeUstalaşmaBu eğitim seti; okul, merkez ve kulüplerdeki satranç derslerinde kullanılabilecek şekilde hazırlanmış, temel bir satranç eğitim programı ve müfredatıdır.2008 yılından günümüze kadar, başta Karşıyaka Satranç Merkezi olmak üzere birçok eğitim kurumunda uygulanmış ve baş..
100,00 TL
Vergiler Hariç:100,00 TL
Satranç Boyama Kitabı - 1 - Taşlar Satranç Boyama Kitabı - 1 - Taşlar
Çok Satan
Brand: Maya Kitap Model: SK77
Zihin gelişimi için çok önemli bir oyun olan satrancı çocuklara tanıştıran 'Satranç Boyama ve Eğitim Kitabı'; satranç taşları, taşların yerleri ve nasıl hareket ettikleri gibi temel satranç bilgilerini çocuklara en eğlenceli resimlerle sunuyor.   Türkçe 12 s. -- 1. Hamur..
21,00 TL
Vergiler Hariç:21,00 TL
Satranç Öğrenmeye Var Mısın? (İmzalı) Satranç Öğrenmeye Var Mısın? (İmzalı)
Çok Satan
Model: SK180
Milli Takım Antrenörü Fide Trainer İhsan Kılıç'ın hazırladığı bu kitap yeni başlayanlara yönelik sorular sunmakta.  Temelden zora doğru ilerleyen örnekler ile öğrencinin tahtaya hakimiyeti ve hesaplama becerisi artacaktır.  Özenle seçilmiş örnekler ile öğrenci çeşitli alternatifler arasın..
90,00 TL
Vergiler Hariç:90,00 TL
Brand: ODTÜ Yayınevi Model: SK45
Satrancını geliştirmek isteyen minikler "Çocuklar için Masallarla Satranç'ın devamı olan bu kitapta, oyunun Açılış, Oyunortası, Oyunsonu gibi evreleriyle açmaz, çatal, şiş, açarak şah çekmek, feda vb. özel hamleleri öğrenebiliyorlar.  Büyük boy, kuşe kağıda baskılı, tamamı renkli ve resi..
60,00 TL
Vergiler Hariç:60,00 TL
Brand: Analiz Satranç Model: SK301
Yeni Başlayanlar İçin 1001 Satranç AlıştırmasıTemel kavramları da açıklayan, taktik çalışma kitabı!“Satranç %99 taktiktir.”Ustalar için bile geçerli kabul edilen bu özdeyiş yeni başlayanlar ile kulüp oyuncuları için ne kadar yerindedir! Daha fazla oyun kazanma peşinde olan satrançsevere taktik ..
170,00 TL
Vergiler Hariç:170,00 TL
Satranç Kampı - 2  Satranç Kampı - 2
Çok Satan
Brand: Analiz Satranç Model: SK25
Basit Matlar - Kampımızın ikinci kitabında mata odaklanıyoruz. Satrancın temel amacı olan matı gerçekleştirebilmek için ihtiyacınız olan bilgiler tam da bu kitapta. Bu kitabın özelliği mat temalarının sınıflandırılmış olması. Bu kitapta sadece üç, dört ve beş taşın var olduğu konumlar ince bir şekil..
120,00 TL
Vergiler Hariç:120,00 TL
Satranç Kampı - 1 Satranç Kampı - 1
Çok Satan
Brand: Analiz Satranç Model: SK24
Kendinizi satranç kampına sokmaya ne dersiniz?  7 kitaplık 'Satranç Kampı'nın ilk kitabında çok basit temel taktikler öğreniliyor. Bir taşla başka taşa saldırmak, tehdit altındaki taşı kurtarmak, tehdit edilen taşı korumak, korunmasız taşlar, çifte saldırı, açmaz, şiş, geçer piyon yaratmak gibi..
120,00 TL
Vergiler Hariç:120,00 TL
Çocuklar İçin Satrançta Ustalık Kursu Çocuklar İçin Satrançta Ustalık Kursu
Yeni Çok Satan
Brand: Satranç Okulu Yayınları Model: SK234
Çok beğenilen "Satrançta Ustalık Kursu” kitabı artık çocukların daha rahat takip edebileceği şekilde bol diyagramlı.Bu kitap sayesinde..1) Saldırgan bir stile sahip olacaksınız ve daha fazla oyun kazanacaksınız.2) Karışık bir konumda hesaplamaya nereden başlayacağınızı bileceksiniz. G..
120,00 TL
Vergiler Hariç:120,00 TL
Satranç Yaprak Test - 1 Satranç Yaprak Test - 1
Yeni Çok Satan
Brand: Satranç Okulu Yayınları Model: YT01
Türkiye'de bir ilk olarak FM Selim Gürcan tarafından hazırlanan Yaprak Test başlangıç seviyesindeki oyunculara yönelik. Bu test ile öğrenciler hem soru çözecek hem de verimli hesaplama yapabilmenin tekniklerini öğrenecekler. 20 Test ve 422 soru içeren Yaprak Test'te her test fasikülden koparılabili..
90,00 TL
Vergiler Hariç:90,00 TL
Satranç Yaprak Test - 2 Satranç Yaprak Test - 2
Yeni Çok Satan
Brand: Satranç Okulu Yayınları Model: YT02
Türkiye'de bir ilk olarak FM Selim Gürcan tarafından hazırlanan Yaprak Test başlangıç seviyesindeki oyunculara yönelik. Bu test ile öğrenciler hem soru çözecek hem de verimli hesaplama yapabilmenin tekniklerini öğrenecekler.19 Test ve 439 soru içeren Yaprak Test'te her test fasikülden koparılabi..
90,00 TL
Vergiler Hariç:90,00 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)