Menu
Your Cart

Oyunortası Video'ları


Brand: Satrancokulu.com Model: ODEO42
Bu ürün sadece Lisanslı DAEM Chess Studio altında çalışmaktadır.Satrançta güçlü oyuncular sizden neden daha iyi oynuyor?Çünkü güçlü oyuncular sizden daha iyi hesap yapıyorlar ve satrancı daha iyi anlıyorlar!Satrançta iyi hesaplama yapmak özel bir yetenek değil  ama düzgün bir eğitim mesele..
300,00 TL
Vergiler Hariç:250,00 TL
İleri Düzey Satranç Dersleri - 1 (Öde ve İndir)
Çok Satan
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO24
İleri Düzey Satranç Dersleri cd"leri ile ustaların uyguladığı derin satranç stratejilerine giriş yapacaksınız. İlk cd"nin konuları "Satrançta Bloke", Vezir Kanadında Piyon Üstünlüğü", "Merkezde ve Şah Kanadında Piyon Üstünlüğü"   Türkçe olarak seslendirilmiş dersler FM Selim Gürcan tarafından a..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
İleri Düzey Satranç Dersleri - 2 (Öde ve İndir)
Çok Satan
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO25
İleri Düzey Satranç Dersleri cd'leri ile ustaların uyguladığı derin satranç stratejilerine giriş yapacaksınız. İkinci cd'nin konuları "Askılı Piyonlar", "c3+d4 Piyon Yapıları", "İzole Merkez Piyonları"   Türkçe olarak seslendirilmiş dersler FM Selim Gürcan tarafından anlatıldı.   ..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO26
İleri Düzey Satranç Dersleri cd'leri ile ustaların uyguladığı derin satranç stratejilerine giriş yapacaksınız. Üçüncü cd'nin konuları "Karlsbad Piyon Yapıları", "Kapalı Merkez Konumları", "Dinamik Piyon Fedaları"   Türkçe olarak seslendirilmiş dersler FM Selim Gürcan tarafından anlatıldı. ..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Satranç Öğreniyorum - 1 (Öde ve İndir)
Çok Satan
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO01
Satranç Oynamayı Öğreniyorum cd serisi ile satranç öğrenmek kolay ve eğlenceli. Flaş dersler Türkçe seslendirmeli olarak anlatılıyor ve görsel olarak destekleniyor. 2 saat, 16 dersten oluşan cd"de tahta üzerinde oklar ve dairelerle etkili vurgulama yapılıyor. Eğer satranç öğrenmek istiyorsanız veya ..
39,33 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Satranç Öğreniyorum - 2 (Öde ve İndir)
Çok Satan
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO02
Satranç oynamayı yeni öğrenmiş ama henüz satranç taktikleri konsunda bilgisiz iseniz "Satranç Öğreniyorum II" flaş eğitim cd'si sizin için ideal. Bu cd ile "Çoban Matı"nı önlemek için ne yapmanız gerektiğini, saldırı taktiklerini, nasıl düşünmeniz gerektiğini, merkez stratejisini ve daha pek çok şey..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO03
Satranç Öğreniyorum serisi ile satrancımızı ilerletmeye devam ediyoruz. Sesli flaş ders olarak hazırlanan ve 10 ders ile 1 sınavdan oluşan Satranç Öğreniyorum III cd"sindeki derslerden bazıları "Saptır ve Yok Et" ve İskoç Açılışı" Oklar ve dairelerle anlatımın desteklendiği cd"lerde ayrıca kritik ko..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Satranç Öğreniyorum - 4 (Öde ve İndir)
Custom Labels
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO04
Satranç Okulu"nun zevkle tekip edilen flaş derslerinden oluşan Satranç Öğreniyorum setinin dördüncü cd"si ile bilgilerimizi daha da artırıyoruz. Eski Milli Takım oyuncusu FM Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerden bazıları "İspanyol Açılışı", "Açarak Saldırı", "Şah Gambiti" ve "Ölümcül Çapraz"...
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO05
Satranç Okulu"nun zevkle tekip edilen flaş derslerinden oluşan Satranç Öğreniyorum setinin beşinci cd"si ile bilgilerimizi daha da artırıyoruz. Eski Milli Takım oyuncusu FM Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerden bazıları "İspanyol Açılışı", "Rok Atmış Şaha Saldırı", "Petroff Savunması" ve "Mat..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO06
Satrançta ilerlemenin tek yolu çalışmaktır. Yalnız doğru şekilde verilen bilgiler her zaman için daha hızlı yol almanızı sağlar. Satranç Okulu eğitim cd"leri ile en doğru bilgileri en anlaşılır şekilde alacaksınız. Aşağıdaki konumda "Gambit" konusu işlenmekte. Dersler boyunca oklar ve daireler ..
39,33 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO07
Satranç Öğreniyorum 7 cd"si ile satrancınızı geliştirmek çok daha kolay. Tecrübeli antrenör FM Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerde "Vezir Gambiti", "Hafif Alet Oyunsonları" "Morphy'nin Oyunları" derslerden bazıları. Artık özel öğretmenim yok diye şikayet edemezsiniz! Haberin devamından örnek..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO09
Satrançta hesaplama gücü ve kombinezon çözebilme yeteneği başarı için çok önemlidir. Zannedilenin aksine kombinezon yapabilmek doğuştan gelen bir yetenek değildir. Bu beceri kombinezon temalarını öğrenerek ve pek çok soruyu çözerek geliştirilir. Satranç Taktikleri ve Kombinezonları 2"li seti ile hem..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)