Menu
Your Cart

Başlangıç


Satranç Öğreniyorum - 1 (Öde ve İndir)
Çok Satan
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO01
Satranç Oynamayı Öğreniyorum cd serisi ile satranç öğrenmek kolay ve eğlenceli. Flaş dersler Türkçe seslendirmeli olarak anlatılıyor ve görsel olarak destekleniyor. 2 saat, 16 dersten oluşan cd"de tahta üzerinde oklar ve dairelerle etkili vurgulama yapılıyor. Eğer satranç öğrenmek istiyorsanız veya ..
24,58 TL
Vergiler Hariç:20,83 TL
Satranç Öğreniyorum - 2 (Öde ve İndir)
Çok Satan
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO02
Satranç oynamayı yeni öğrenmiş ama henüz satranç taktikleri konsunda bilgisiz iseniz "Satranç Öğreniyorum II" flaş eğitim cd'si sizin için ideal. Bu cd ile "Çoban Matı"nı önlemek için ne yapmanız gerektiğini, saldırı taktiklerini, nasıl düşünmeniz gerektiğini, merkez stratejisini ve daha pek çok şey..
25,00 TL
Vergiler Hariç:20,83 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO03
Satranç Öğreniyorum serisi ile satrancımızı ilerletmeye devam ediyoruz. Sesli flaş ders olarak hazırlanan ve 10 ders ile 1 sınavdan oluşan Satranç Öğreniyorum III cd"sindeki derslerden bazıları "Saptır ve Yok Et" ve İskoç Açılışı" Oklar ve dairelerle anlatımın desteklendiği cd"lerde ayrıca kritik ko..
25,00 TL
Vergiler Hariç:20,83 TL
Satranç Öğreniyorum - 4 (Öde ve İndir)
Custom Labels
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO04
Satranç Okulu"nun zevkle tekip edilen flaş derslerinden oluşan Satranç Öğreniyorum setinin dördüncü cd"si ile bilgilerimizi daha da artırıyoruz. Eski Milli Takım oyuncusu FM Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerden bazıları "İspanyol Açılışı", "Açarak Saldırı", "Şah Gambiti" ve "Ölümcül Çapraz"...
25,00 TL
Vergiler Hariç:20,83 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO05
Satranç Okulu"nun zevkle tekip edilen flaş derslerinden oluşan Satranç Öğreniyorum setinin beşinci cd"si ile bilgilerimizi daha da artırıyoruz. Eski Milli Takım oyuncusu FM Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerden bazıları "İspanyol Açılışı", "Rok Atmış Şaha Saldırı", "Petroff Savunması" ve "Mat..
25,00 TL
Vergiler Hariç:20,83 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO06
Satrançta ilerlemenin tek yolu çalışmaktır. Yalnız doğru şekilde verilen bilgiler her zaman için daha hızlı yol almanızı sağlar. Satranç Okulu eğitim cd"leri ile en doğru bilgileri en anlaşılır şekilde alacaksınız. Aşağıdaki konumda "Gambit" konusu işlenmekte. Dersler boyunca oklar ve daireler ..
24,58 TL
Vergiler Hariç:20,83 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODO07
Satranç Öğreniyorum 7 cd"si ile satrancınızı geliştirmek çok daha kolay. Tecrübeli antrenör FM Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerde "Vezir Gambiti", "Hafif Alet Oyunsonları" "Morphy'nin Oyunları" derslerden bazıları. Artık özel öğretmenim yok diye şikayet edemezsiniz! Haberin devamından örnek..
25,00 TL
Vergiler Hariç:20,83 TL
Satranç Öğreniyorum  Seti (7 CD) (Öde ve İndir)
Çok Satan
Brand: Satrancokulu.com Model: ODEK07
Satranç Öğreniyorum 7'li seti satranca yeni başlayanlar veya sadece kuralları bilenler için idealdir. Türkçe olarak seslendirilmiş flaş dersler ile dersleri hem izleyecek hem de sorulan sorulara cevap verme fırsatı elde edeceksiniz. 7 cd'den oluşan 15 saatlik temel set ilköğretim okullarında yaklaşı..
100,00 TL
Vergiler Hariç:83,33 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)