Menu
Your Cart

Oyunsonu


Oyunsonlarını Anlamak Oyunsonlarını Anlamak
Çok Satan
Brand: Analiz Satranç Model: SK06
Açılışta yapılan bir hata oyunortasında telafi edilebilir ama oyunsonundaki bir yanlışın telafisi genelde olmaz. İyi bir satranççının en önemli özelliklerinden birisi oyunsonu becerisidir. Özellikle genç satranççıların günümüzde küçümsediği oyunsonu aslında oyuncular arasındaki farkı çıkaran önemli ..
210,00 TL
Vergiler Hariç:210,00 TL
Satrançta 101 Oyunsonu Tavsiyesi
Yeni Çok Satan
Brand: Analiz Satranç Model: SK240
Bir oyuncunun kendisini, satrancın muhtemelen en fazla ihmal edilmiş safhası olan oyunsonunda geliştirmesi mümkündür. Yalnız bunun başarılabilmesi için, teorik ve pratik olmak üzere iki ayrı türde bilgiye ihtiyaç duyulur. İlk gruptaki yol ve yöntemlere vakıf olmak nispeten kolaydır: Temel kavramları..
150,00 TL
Vergiler Hariç:150,00 TL
Satranç Kampı - 4 Satranç Kampı - 4
Çok Satan
Brand: Analiz Satranç Model: SK27
Efsanevi Dünya Şampiyonu Capablanca "İyi satranç oynamak istiyorsanız oyunsonu çalışın" demiştir. Satranç Kampının ilk 3 kitabında belli becerileri elde ettikten sonra serinin dördüncü kitabında bazı tenel oyunsonu konumları incelenmekte. Kale ve vezir ile nasıl mat edeceğiniz, tek piyonlu şah oyun..
120,00 TL
Vergiler Hariç:120,00 TL
Satrancın Temelleri Satrancın Temelleri
Yeni Çok Satan
Brand: Satranç Okulu Yayınları Model: SK231
Capablanca'nın yazdığı "Chess Fundamentals" Türkçeye "Satrancın Esasları" olarak çevrilmiştir. Yine Capablanca tarafından ilk kitabından 13 yıl sonra yazılan "Primer of Chess" kitabı ise pek bilinmez ve çok daha geniş kapsamlıdır. Bu iki kitap birbirinin bütünleyici özelliklere sahiptir. Yapılan har..
160,00 TL
Vergiler Hariç:160,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)