Menu
Your Cart

DAEM Pro Özel

Bu bölümdeki dersleri DAEM Chess Studio'yu lisanslı olarak kullanarak izleyebilirsiniz. Dersler sizin lisansınızla uyuşacak şekilde şifrelendikten sonra size iletilecektir. Dersleri almak isteyenler DAEM Chess studio lisansını özel indirimle alma imkanına da sahip olacaktır.

Brand: Satrancokulu.com Model: ODEO42
Bu ürün sadece Lisanslı DAEM Chess Studio altında çalışmaktadır.Satrançta güçlü oyuncular sizden neden daha iyi oynuyor?Çünkü güçlü oyuncular sizden daha iyi hesap yapıyorlar ve satrancı daha iyi anlıyorlar!Satrançta iyi hesaplama yapmak özel bir yetenek değil  ama düzgün bir eğitim mesele..
300,00 TL
Vergiler Hariç:250,00 TL
Model: IZLE01
Bu ürün sadece Lisanslı DAEM Chess Studio altında çalışmaktadır.Dünya Şampiyonu Carlsen'in başarı sırrı artık SatrancOkulu.com'da. 23 yaşında rekorlar kırarak Dünya Şampiyonu olan Magnus Carlsen'in rakiplerini nasıl yendiğini detaylı oılarak görebileceksiniz. Carlsen olağanüstü hesaplama yeteneği il..
120,00 TL
Vergiler Hariç:100,00 TL
DAEM Chess Studio (Oyun analiz etme, oynama ve antrenman programı)
Çok Satan
Brand: Bener Yazılım Model: ODEA41
Chessbase + CT ART + Chessmaster üçlüsüne aynı anda sahip olmak ister miydiniz? Bir Türk yazılımcı inanılması zor bir işe girişti ve yılların yazılım firmalarının ürünlerini alt edecek Türkçe bir program yarattı. Daem Chess Studio ile milyonlarca oyunu inceleyebilecek, 45.000 taktik soruya rating ka..
300,00 TL
Vergiler Hariç:250,00 TL
Brand: Satrancokulu.com Model: ODEO43
Bu ürün sadece Lisanslı DAEM Chess Studio altında çalışmaktadır.Sergiu Samarian tarafından yazılan "Satrançta Sistematik Antrenman" en beğenilen oyunortası kitaplarından birisi. Ne yazık ki baskısı biten bu kitap ancak ikinci el olarak bulunabilmekte. Oyunortası konumlarını sistematik olarak inceley..
200,00 TL
Vergiler Hariç:166,67 TL
Satrançta Ustalık Kursu (Öde ve İndir) ve DAEM Chess Studio
Çok Satan
Brand: Satrancokulu.com Model: ODEO42
Bu ürün lisanslı DAEM Chess Studio altında çalışmaktadır ve bu pakete dahildir.Satrançta güçlü oyuncular neden sizden daha iyi oynuyor?Çünkü güçlü oyuncular sizden daha iyi hesap yapıyorlar ve satrancı daha iyi anlıyorlar!Satrançta iyi hesaplama yapmak özel bir yetenek değil  ama düzgün bi..
480,00 TL
Vergiler Hariç:400,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)