Menu
Your Cart

Anaokulu


Ana Sınıfları İçin Satranç Ana Sınıfları İçin Satranç
Çok Satan
Brand: Ekrem İzi Model: SK191
Satranç eğitmeni Ekrem İzi'nin ana sınıfları için bir başka öğretici kitabı. Öğrenciler bu kitap ile satranç ile tanışacak, satranç taşlarını ve nasık hareket ettiklerini öğrenecekler. Kitap içinde pek çok boyama bulunmakta. Sayfa sayısı: 32 Yazar Ekrem İzi  ve Hasan Deniz 14x20 cm..
60,00 TL
Vergiler Hariç:60,00 TL
Brand: Bilgi Yayınevi Model: İEL46
Bu kitap ilkokul seviyesi için çocukların görseller eşliğinde farklı olan hikayesi ile satranca merak uyandıracak.Savaş komutani Aseyman'ın satrancı bulmasıyla savaşları ortadan kaldıran hikayesi ve satrançtan sonra yaşamlarında ne gibi değişiklikler olduğundan bahsediyor.Yazar: Murat ÇelikSayfa say..
110,00 TL
Vergiler Hariç:100,00 TL
Satranç Boyama Kitabı - 1 - Taşlar Satranç Boyama Kitabı - 1 - Taşlar
Çok Satan
Brand: Maya Kitap Model: SK77
Zihin gelişimi için çok önemli bir oyun olan satrancı çocuklara tanıştıran 'Satranç Boyama ve Eğitim Kitabı'; satranç taşları, taşların yerleri ve nasıl hareket ettikleri gibi temel satranç bilgilerini çocuklara en eğlenceli resimlerle sunuyor.   Türkçe 12 s. -- 1. Hamur..
21,00 TL
Vergiler Hariç:21,00 TL
Brand: ODTÜ Yayınevi Model: SK62
Mutluluğun sırrını arayan Ayşe isimli kahramanımız gizli satranç ülkesine giriyor. Bu ülkedeki çeşitli kahramanlarla karşılaşıp (Kaplumbağa, Tilki , Zürafa , Karınca ...gibi) onlarla oyun oynayarak engelleri aşıyor. Ve mutluluğun sırrının ne olduğunu öğreniyor.Ayrıca kitabın sonunda 2 hamlelik..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Brand: ODTÜ Yayınevi Model: SK45
Satrancını geliştirmek isteyen minikler "Çocuklar için Masallarla Satranç'ın devamı olan bu kitapta, oyunun Açılış, Oyunortası, Oyunsonu gibi evreleriyle açmaz, çatal, şiş, açarak şah çekmek, feda vb. özel hamleleri öğrenebiliyorlar.  Büyük boy, kuşe kağıda baskılı, tamamı renkli ve resi..
60,00 TL
Vergiler Hariç:60,00 TL
Çocuklar İçin Satrançta Ustalık Kursu Çocuklar İçin Satrançta Ustalık Kursu
Yeni Çok Satan
Brand: Satranç Okulu Yayınları Model: SK234
Çok beğenilen "Satrançta Ustalık Kursu” kitabı artık çocukların daha rahat takip edebileceği şekilde bol diyagramlı.Bu kitap sayesinde..1) Saldırgan bir stile sahip olacaksınız ve daha fazla oyun kazanacaksınız.2) Karışık bir konumda hesaplamaya nereden başlayacağınızı bileceksiniz. G..
120,00 TL
Vergiler Hariç:120,00 TL
Satranç Yaprak Test - 1 Satranç Yaprak Test - 1
Yeni Çok Satan
Brand: Satranç Okulu Yayınları Model: YT01
Türkiye'de bir ilk olarak FM Selim Gürcan tarafından hazırlanan Yaprak Test başlangıç seviyesindeki oyunculara yönelik. Bu test ile öğrenciler hem soru çözecek hem de verimli hesaplama yapabilmenin tekniklerini öğrenecekler. 20 Test ve 422 soru içeren Yaprak Test'te her test fasikülden koparılabili..
90,00 TL
Vergiler Hariç:90,00 TL
Satranç Yaprak Test - 2 Satranç Yaprak Test - 2
Yeni Çok Satan
Brand: Satranç Okulu Yayınları Model: YT02
Türkiye'de bir ilk olarak FM Selim Gürcan tarafından hazırlanan Yaprak Test başlangıç seviyesindeki oyunculara yönelik. Bu test ile öğrenciler hem soru çözecek hem de verimli hesaplama yapabilmenin tekniklerini öğrenecekler.19 Test ve 439 soru içeren Yaprak Test'te her test fasikülden koparılabi..
90,00 TL
Vergiler Hariç:90,00 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)