Menu
Your Cart

Satranç Öğreniyorum - 4 (Öde ve İndir)

Satranç Öğreniyorum - 4 (Öde ve İndir)
Custom Labels
Satranç Öğreniyorum - 4 (Öde ve İndir)

Satranç Okulu"nun zevkle tekip edilen flaş derslerinden oluşan Satranç Öğreniyorum setinin dördüncü cd"si ile bilgilerimizi daha da artırıyoruz. Eski Milli Takım oyuncusu FM Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerden bazıları "İspanyol Açılışı", "Açarak Saldırı", "Şah Gambiti" ve "Ölümcül Çapraz". 8 ders ve bir sınavdan oluşan derslerde oklar ve daireler ile vurgu artırılıyor ve sık sık öğrencinin cevaplaması için sorular soruluyor. Artık özel öğretmenim yok diye şikayet edemezsiniz!

 

Satranç Öğreniyorum 4

Satrançta ilerlemenin tek yolu çalışmaktır. Yalnız doğru şekilde verilen bilgiler her zaman için daha hızlı yol almanızı sağlar.Satranç Okulu eğitim cd"leri ile en doğru bilgileri en anlaşılır şekilde alacaksınız. Aşağıdaki konumda "Açarak Saldırı" konusu işlenmekte. Atın her hareketi arkadaki Vezir ile şah çekmeyi sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken hangisinin en iyisi olduğunu bulmak. Dersteki oklar ifadeleri daha da güçlendirmekte.

s_ogreniyorum4_2

"E Hattında Bela" dersinden alınmış bir görüntü. Mavi daireler Vezirlerin fillerin yolunu kapattığını daha iyi vurgulamakta.

s_ogreniyorum4_3

Sistem gereklilikleri: Windows , Macbook, Smart TV ve Android cihazlarda (Sadece videolar) çalışır.

Boyut: 73 MB

Satranç Öğreniyorum IV İçeriği

 

NoDersSüreSeviye
1Koridor Matı22:23Yeni Başlayanlar
2İspanyol İşkencesi16:08Yeni Başlayanlar
3E hattında Bela12:47Yeni Başlayanlar
4Açarak Saldırı15:05Yeni Başlayanlar
5Hızlı Gelişim13:07Yeni Başlayanlar
6Ölümcül Çapraz17:03Yeni Başlayanlar
7Kale Matı10:01Yeni Başlayanlar
8Morphy'den Bir Oyun08:53Yeni Başlayanlar

Örnek Dersler

CD'deki orijinal derslerin çözünürlüğü daha yüksektir. Dersler normalde flaş formatındadır ve bazı konumlarda duraklayarak öğrencinin düşünmesine fırsat verir. Aşağıdaki dersler cdlerden rastgele seçilmiştir ve alacağınız cd'de olmayabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Model: ODO04
Satılan Ürün 163
25,00 TL
Vergiler Hariç: 20,83 TL