Menu
Your Cart

Satranç Öğreniyorum - 3 (Öde ve İndir)

Satranç Öğreniyorum - 3 (Öde ve İndir)
Satranç Öğreniyorum - 3 (Öde ve İndir)

Satranç Öğreniyorum serisi ile satrancımızı ilerletmeye devam ediyoruz. Sesli flaş ders olarak hazırlanan ve 10 ders ile 1 sınavdan oluşan Satranç Öğreniyorum III cd"sindeki derslerden bazıları "Saptır ve Yok Et" ve İskoç Açılışı" Oklar ve dairelerle anlatımın desteklendiği cd"lerde ayrıca kritik konumda onlarca soru soruluyor.

Tecrübeli antrenör FM Selim Gürcan tarafından anlatılan dersler ile pek çok taktik ve strateji öğreneceksiniz. Aşağıdaki konum "f7"den Vuruşlar" dersinden alınmış. Oklar tehditleri vurgulamakta. İyi satranççıların zihninde de bu şekilde hayali oklar sürekli oluşur.

s_ogreniyorum3_1

Aşağıdaki konumda beyaz 1 hamlede mat eder. Dersler boyunca kritik konumlarda konum donacak ve düşünmeniz için size fırsat verilecek. Dersler boyunca pasif öğrenci olmak yok!

s_ogreniyorum3_2

Aşağıdaki konum "Çatal Numarası" dersinden. Son hamlesinde siyah mavi dairelerle işaretlenmiş Fil ve Ata çatal atıyor.

s_ogreniyorum3_3

Örnek Dersler

CD'deki orijinal derslerin çözünürlüğü daha yüksektir. Dersler normalde flaş formatındadır ve bazı konumlarda duraklayarak öğrencinin düşünmesine fırsat verir. Aşağıdaki dersler cdlerden rastgele seçilmiştir ve alacağınız cd'de olmayabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Model: ODO03
Satılan Ürün 177
25,00 TL
Vergiler Hariç: 20,83 TL