Satranç ÖğreniyorumSatranç Öğreniyorum 4

e-Posta Yazdır PDF

satrançSatranç Okulu'nun zevkle tekip edilen flaş derslerinden oluşan Satranç Öğreniyorum setinin dördüncü cd'si ile bilgilerimizi daha da artırıyoruz. Eski Milli Takım oyuncusu FM Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerden bazıları "İspanyol Açılışı", "Açarak Saldırı", "Şah Gambiti" ve "Ölümcül Çapraz". 8 dersten oluşan cd'de dersler boyunca oklar ve daireler ile vurgu artırılıyor ve sık sık öğrencinin cevaplaması için sorular soruluyor. Artık özel satranç öğretmenim yok diye şikayet edemezsiniz!

Örnek Ders: Açarak Saldırı

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 01 Aralık 2008 14:41 ) Devamını oku...
 

Satranç Öğreniyorum 1

e-Posta Yazdır PDF

s_ogreniyorum_ufak

Satranç Oynamayı Öğreniyorum cd serisi ile satranç öğrenmek kolay ve eğlenceli. Flaş dersler Türkçe seslendirmeli olarak anlatılıyor ve görsel olarak destekleniyor. 17 dersten ve uygulamalardan oluşan cd'de tahta üzerinde oklar ve dairelerle etkili vurgulama yapılıyor. Eğer satranç öğrenmek istiyorsanız veya çocuklarınızın eğlenceli ve kolay biçimde satranç öğrenmelerini istiyorsanız "Satranç Oynamayı Öğreniyorum I" cd'si sizin için ideal. Bu cd ile öğretmenlere de sağlam bir eğitim programı sunulmakta.

Örnek Ders: Vezirin Hareketi

Son Güncelleme ( Salı, 13 Mayıs 2008 16:56 ) Devamını oku...
 

Satranç Öğreniyorum 2: Yeni Başlayanlar İçin Taktikler

e-Posta Yazdır PDF

s_ogreniyorum2_ufakSatranç oynamayı yeni öğrenmiş ama henüz satranç taktikleri konsunda bilgisiz iseniz "Satranç Öğreniyorum II" flaş eğitim cd'si sizin için ideal. Bu cd ile "Çoban Matı"nı önlemek için ne yapmanız gerektiğini, saldırı taktiklerini, nasıl düşünmeniz gerektiğini, merkez stratejisini ve daha pek çok şeyi öğreneceksiniz. Tecrübeli antrenör Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerin toplam süresi 2,5 saat. Türkçe seslendirmeli anlatılan dersler boyunca tahta üzerinde oklar ve daireler ile görsel vurgulama da yapılıyor.

Örnek Ders: Merkez

Son Güncelleme ( Salı, 13 Mayıs 2008 17:31 ) Devamını oku...
 

Satranç Öğreniyorum 7

e-Posta Yazdır PDF

satranç ögreniyorum_7_ufak Satranç Öğreniyorum 7 cd'si ile satrancınızı geliştirmek çok daha kolay. Tecrübeli antrenör FM Selim Gürcan tarafından anlatılan derslerde "Vezir Gambiti", "Hafif Alet Oyunsonları" "Morphy'nin Oyunları" derslerden bazıları. Artık özel öğretmenim yok diye şikayet edemezsiniz! Haberin devamından örnek derse ve ayrıntılı içeriğe ulaşabilirsiniz.

İtalyan Açılışı Cd'sinden Örnek Bir Ders: Fischer - Fine 1963

Son Güncelleme ( Salı, 13 Mayıs 2008 17:33 ) Devamını oku...
 

Satranç Öğreniyorum 3: Saptır ve Yok Et, İskoç açılışı

e-Posta Yazdır PDF
s_ogreniyorum3_2_ufakSatranç Öğreniyorum serisi ile satrancımızı ilerletmeye devam ediyoruz. Sesli flaş ders olarak hazırlanan ve 9 dersten oluşan Satranç Öğreniyorum III cd'sindeki derslerden bazıları "Saptır ve Yok Et" ve İskoç Açılışı" Oklar ve dairelerle anlatımın desteklendiği cd'lerde ayrıca kritik konumda onlarca soru soruluyor.
İtalyan açılışı Cd'sinden Örnek Ders: Fischer - Fine 1963
Son Güncelleme ( Salı, 13 Mayıs 2008 17:43 ) Devamını oku...
 
  • «
  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  1 
  •  2 
  •  Sonraki 
  •  Son 
  • »
Sayfa 1 / 2

Satranç CD'leri

Gitti Gidiyor Güvencesi

Taksitli Satış

Örnek Satranç Dersleri

Son Çıkanlar


143.00 TL
110.00 TL
Kazancınız: 33.00 TL